Love Don´t Break Me - Prolog

7. července 2017 v 21:19 | E. |  Love Don´t Break Me
Z celého srdce si přeji, aby si tato povídka našla své verné čtenáře a aby se líbila.
E.

Stále jsem na svém nahém těle cítila jeho doteky, přestože se mne jeho ruce už dávno nedotýkaly. Má pokožka byla poseta kapkami mužského potu, které se do ní vsakovaly a svou existencí s sebou přinášely bolest, jako by se z momentu na moment přeměnily na kapky kyseliny, která rozežírala mou kůži. Snažila jsem se potlačit dávivé nutkání, které vhánělo kyselou žluč z mého žaludku až do krku. Myslela jsem si, že se to časem zlepší, že si zvyknu na cizí muže, pro které jsem byla jen chvilkovým pobavením, únikem od reality, tvrdého pracovního nasazení, nebo jen sexuální loutkou, která jim splnila skryté chtíče, na které by jejich usedlé manželky nikdy nepřistoupily - přestože čas dokázal zahojil ledacos - od zlomeného srdce až po fyzická zranění - na tohle byl krátký i on.

Tiše jsem ležela na chladivé saténové přikrývce, která se z větší části z nedávné souhry našich těl sesunula z postele. Nejraději bych se do ní zabalila a skryla tak svou nahotu, ale mou povinností bylo klientovi dopřávat dosyta to, za co si zaplatil. Nemohla jsem dělat nic jiného než s odporem propadnout jeho chtíči, předstírat vzrušení a požitek ze sexu, který se pro mě stal nutnou obživou. Snažila jsem se být uvolněná, přitažlivá a zatraceně dobrá ve všem, po čem klient toužil. Čím více jsem se snažila, tím více peněz jsem dostala. Urputně jsem se snažila vykoupit nazpět svou svobodu, která mi už více jak rok nepatřila.

Přetočila jsem se na záda a zadívala se do pruhu světla, které vycházelo z pootevřených dveří vedoucích do koupelny. Místností prostupoval zvuk tekoucí vody, která mě momentálně oddělovala od mého současného věznitele. Zavřela jsem oči a snažila se své tělo znovu uvézt do uvolněného stavu. Od konečků prstů na nohou mým tělem prostupovala nepříjemná křeč, která s tou svalovou neměla nic společného. V mysli se mi usadil pocit znechucení ze sebe samé, který mě přiváděl k zoufalství a k hořkým slzám. Má duše se rozpadala.

Toužila jsem po obyčejném, skromném životě, ve kterém by mě měl někdo rád. Ve kterém by na mě někomu záleželo, ve kterém by se o mě někdo strachoval, užíval si mé přítomnosti, aniž by za ní předem zaplatil. Jenže mé tužby byly jen pouhé sny v jejichž naplnění jsem přestala věřit v momentě, kdy jsem se poprvé vyspala s mužem za peníze. Dříve jsem si myslela, že každý člověk má svou nevyčíslitelnou hodnotu. Teď však vím, že má hodnota se dá vyčíslit velice snadno a s každým dalším pošpiněním mého těla hodnota o několik drobných klesla. Prohrávala jsem boj s časem, který šel neúprosně proti mně. Až zoufale jsem si uvědomovala, že nikdy nedokážu splatit všechny dluhy, které mě do tohoto neštěstí uvrhly.
 


Anketa

Čteš povídku:

Love Don´t Break Me

Komentáře

1 NaTyy NaTyy | E-mail | Web | 7. července 2017 v 21:48 | Reagovat

Zatím mě to dostalo. Uvidíme, co další díly :)

2 Marči Marči | Web | 8. července 2017 v 20:04 | Reagovat

Začiatok dobrý :) už teraz sa teším pokračovanie :) inak taký názov pre pribeh som mala aj ja 😂 ale nakoniec som ho zmenila 😂😂

3 báři báři | Web | 9. července 2017 v 10:06 | Reagovat

Nová povídka! Juchů, mám radost! :) Musím ti pochválit banner, velice se ti povedl. :) Já právě taky na jednom dělala (už mám v hlavě nápad delší dobu) a k jedné povídce mám už tři bannery a postupně vyřazuju, který se mi přestává líbit :D Zastím vyhrává jeden, kde jsem použila fotku z tohoto focení, ze kterého jsi použila i ty :) On se tam tak hezky mračí :D ♥

A teď k prologu: Už jenom název povídky je svým způsobem smutná prosba, proto jsem tak nějak očekávala, že to nebude mít zrovna šťastný náboj. Nečekala jsem však až takovou sebenenávist, co se týká hlavní hrdinky. Jen doufám, že plánuješ povídku vést na světlo, jak třeba potká Toma a že právě on jí pomůže se vyhrabat z toho způsobu života, do kterého klesla (třeba jako moderní Pretty Woman v Kaulitz podání :D)... Ne, nebudu naivní. Ať už napíšeš příběh jakýkoliv, já se na něj ukrutně těším ♥ :) Mám absťák po povídkách a ty jsi mi teď nabídla první dávku... Doufám v co nejrychlejší zveřejnění první kapitoly :)

B.

4 ká. ká. | 15. července 2017 v 18:22 | Reagovat

jee, jsem rada,ze jsem nasla nejaky dalsi blog s povidkami, moc jich totiz neni 😕
Kazdopadne to vuoada velice zajimave,tesim se az nam odkryjes trochu vic informaci 😉

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama