J. Rice & L. Taitová - NEJLEPŠÍ VĚC, KTERÁ SE MI NIKDY NESTALA

5. srpna 2017 v 19:28 | E. |  Recenze knih


Tato kniha vyšla již v roce 2015, tudíž mě od jejího přečtení dělí celá řada měsíců, nicméně si myslím, že příběh, který se ukrývá pod překrásnou obálkou je ideální na horké letní dny plné nic nedělání.

Optimisticky naladěný příběh o životech Holly a Alexe, kteří kdysi za své kamarádství schovávali city mnohem silnější. Po ukončení gymnázia se Holly z malého městečka odstěhovala do Londýna, zatímco Alex zůstal v rodném městě, kde po dokončení vysoké školy začal vyučovat na místní škole. Když život zasadil Alexovi pár zásadních ran, rozhodl se, že s životem na maloměstě končí. A tak se přestěhoval do Londýna, kde se po letech setkal s bývalou nejlepší kamarádkou Holly. Spojí se životy dvou lidí v jeden?

Přestože knihu napsali dva autoři, slovo od slova do sebe perfektně zapadá, čímž je vytvořen pohodový a oddechový příběh, který čtenáře naplní příjemnou, pozitivní energií. Pro milovníky romantických příběhů je tato kniha jako stvořená a přestože já osobně nejsem velkým fandou tohoto žánru, při psaní recenze jsem sebe samotnou navnadila na znovu přečtení Nejlepší věci, která se mi nikdy nestala.

Hodnocení: 4 KNIHY ZE 4
 


Komentáře

1 Marči Marči | Web | 7. srpna 2017 v 22:01 | Reagovat

Milujem romantické príbehy... a stretnutie po rokoch je vždy najviac 😂 opäť ďakujem za skvelý tip, snáď sa dá táto kniha ešte zohnať. Poviem frajerovi, že si ju prosím k meninám 😇😂
P.s: kedy pribudne ďalší diel príbehu??? Moc sa na neho teším. 😍

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama